AUTO DO ŚLUBU WARSZAWA

 

Ślub pozostaje jedną z najważniejszych uroczystości w życiu. Młodzi właśnie wkraczają na wspólną drogę życia starając się, aby ten dzień był idealny w najmniejszym calu. Wymaga to mnóstwa przygotowań związanych między innymi z zaproszeniem gości, wynajmem oraz dekoracją sali weselnej, przygotowaniem menu, zamówieniem fotografa… aby ten dzień był wyjątkowy, warto zadbać o jeszcze jeden, dość istotny element, jakim jest auto na wesele. To znakomity sposób na podkreślenie prestiżu tak ważnego wydarzenia, a zarazem zapewnienie eleganckiej oprawy podczas dojazdu na ślub.

 

W naszej ofercie znajdziesz: 

 

MERCEDES-AMG CLA 45 4MATIC

MERCEDES-AMG C 43 4MATIC CABRIOLET

MERCEDES-BENZ S KLASA 350D 4MATIC LONG

 

 

AUDI A5 SPORTBACK 2.0 TFSI QUATTRO S TRONIC

 

 

FORD MUSTANG

 

 

LEXUS NX 300 COMFORT

LEXUS IS 300 ELEGANCE

- LEXUS RC 300 F SPORT

 

 

- BMW M2 BLACK SHADOW

 

 

 

WYNAJEM LUKSUSOWEGO AUTA NA ŚLUB

 

W Emiga Cars zapewniamy wybór luksusowych samochodów klasy premium, które znakomicie sprawdzą się podczas ślubu. Oprócz wynajmu reprezentacyjnego pojazdu oferujemy również przygotowanie dekoracji, zgodnie z pomysłem Pary Młodej lub autorskiej koncepcji. Stylizowane auta z naszej wypożyczalni sprawdzą się zarówno jako transport do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, jak i uroczystość weselną bądź sesję fotograficzną. Decydują się na wynajem samochodu na wesele wybieracie nie tylko eleganckie auto, ale także element o wysokim prestiżu, który z pewnością uświetni całe wydarzenie.

 

 

Co zawarte jest w cenie wynajmu auta na ślub?

Luksusowy samochód to nie wszystko, co otrzymujesz w cenie wynajmu krótkoterminowego. W ramach oferty gwarantujemy obecność elegancko ubranego kierowcy oraz przewóz Pary Młodej we wskazane miejsce: pod kościół lub urząd stanu cywilnego, a także salę weselną bądź w plener, w którym na Pannę Młodą i Pana Młodego czeka fotograf. Cena obejmuje także przystrojenie i wystylizowanie samochodu.

 

JAKIE DOSTĘPNE SĄ AUTA NA WESELE?

 

W naszej ofercie czekają luksusowe samochody marki Mercedes oraz Audi. Obie prezentują się bardzo elegancko, podkreślając prestiż wydarzenia, a także zapewniając komfortowe oraz bezpieczne warunki przejazdu. Auta wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia. Zaprojektowano je z prawdziwym smakiem, dzięki czemu pozostają najlepszym wyborem w swojej klasie. Chcąc zapewnić dostęp do jak najlepszych rozwiązań zadbaliśmy, aby były to samochody niemieckich marek cenionych za solidność, wykorzystanie innowacyjnych technologii i nowoczesny design.