WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY SAMOCHODÓW WARSZAWA

 

Jednym z filarów naszej oferty jest wynajem długoterminowy pojazdów. W tym wariancie usługi nasi Klienci mają możliwość zarezerwowania auta na okres powyżej 30 dni. Rozwiązanie tego rodzaju łączy wszystkie zalety najmu z posiadaniem pojazdu na wyłączność. Decydując się na naszą propozycję zdejmujesz z siebie obowiązek opłacania składek OC i AC, a także przeprowadzania obowiązkowych przeglądów – zajmujemy się tym my. W zamian za stałą, comiesięczną opłatę zyskujesz sprawne, dobrej klasy auto na wyłączność. W naszej ofercie znajdziesz: Audi, BMW, Lexus,Mercedes.  

 

CO PROPONUJEMY?

 

Oferujemy możliwość rezerwacji pojazdu od 30 dni na warunkach wynajmu długoterminowego. Kaucja wynosi wartość miesięcznego czynszu, przy czym ceny usługi są ustalane indywidualnie – w zależności od wybranego modelu auta. Możemy zaproponować samochody dostępne aktualnie w naszej wypożyczalni. W przypadku konkretnych oczekiwań co do modelu pojazdu – możemy zrealizować usługę na życzenie, przy czym termin wynajmu długoterminowego nie może być krótszy niż 6 miesięcy W takich sytuacjach negocjujemy cenę i warunki najmu indywidualnie.

Obowiązuje u nas płatność za miesiąc z góry. Nie doliczamy przy tym kosztów za opony, ubezpieczenie OC/AC i prace serwisowe. Zapewniamy elastyczność w zakresie limitu kilometrów, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Naszym klientom umożliwiamy wykup pojazdu w okresie najmu.

 

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO?

 

  • do osób, których auto poddawane jest generalnemu remontowi przez okres co najmniej 1 miesiąca;
  • do osób, które planują zakup auta i chcą przetestować przez przynajmniej miesiąc konkretny model w codziennym użytkowaniu;
  • do osób, przebywających na kontrakcie w Polsce i poszukujących wygodnego rozwiązania transportu;
  • do firm, poszukujących korzystnej oferty najmu samochodu dla swoich pracowników.
 

CO KORZYSTNIEJSZE – LEASING CZY WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY?

 

Niekiedy wynajem długoterminowy jest porównywany z leasingiem samochodowym, jednak między nimi istnieją różnice, które mogą przeważyć o większej atrakcyjności danej formy użytkowania pojazdu przez firmę lub osobę prywatną. W zależności od preferencji oraz indywidualnych potrzeb każda z tych form może okazać się korzystniejsza. Warto jednak mieć na uwadze, że w przypadku wynajmu długoterminowego nie ma konieczności przedstawienia wkładu własnego (wyłącznie kaucja), a mimo to istnieje możliwość wykupu pojazdu w trakcie najmu.

 

JAKIE SĄ ZALETY I WADY NAJMU AUTA NA DŁUŻSZY OKRES?

 

Firmy, ale też klienci indywidualni decydują się na wynajem długoterminowy z uwagi na zalety, takie jak:

  • brak konieczności wykupu auta i możliwość rezerwacji nowszego, lepszego modelu po zakończeniu umowy najmu,
  • brak wkładu własnego,
  • wliczone w cenę czynszu przeglądy, naprawy i ubezpieczenie,
  • możliwość korzystania z luksusowego pojazdu za stosunkowo niską comiesięczną opłatę.

Przy takiej formie użytkowania auta Klienci nie mają jednak możliwości finansowania pojazdów używanych. Ponadto obowiązuje niska wartość wykupu dla drogich i dobrze wyposażonych aut.